Dovolená Golf Golf zdarma

Golf zdarma

Zní opravdu neskutečně, toto spojení by mohlo působit jako poněkud nesolidní reklama. Jak by mohl být tento, u  velké části veřejnosti drahý sport, zdarma? Kde si může zdarma zalyžovat sjezdař? Kde si zdarma zahrajete alespoň kuželky? Proto nezbývá, než podat důkaz:

Rakousko - Nassfeld: Neomezený golf v Alpách, skvělý wellness hotel s bazénem, all inklusive light (s nápoji), lanovky, koupaliště, vstupy na pláž kouzelného jezera, místní doprava. Prostě pohádková golfová dovolená. A Jak je to s golfem? Neomezený unlimited golf na mistrovském hřišti Nassfeld olf, navíc jízdní na místní vysokohorské lanovky, vstupy na bazény v okolí, místní dopravu aj. - to vše zdarma.

Matematika tady nefunguje. Pokud by jste v rámci šetření přespali 4x pod stromem, polykali vzduch a pili vodu z horského potůčku, stejně dáte za 4 dny golfu (dle oficiálního ceníku Fee za 64€) přes 7.000,-Kč (a to není unlimited), k tomu 4x lanovka (jedna zpáteční jízda za 500,-Kč) plus návštěva několika bazénů, výprava k jezeru a prohlídka muzea za cca 1.000,-Kč. Dohromady (bez ubytování a jakékoli stravy, o pivu, vínu a saunách ani nemluvě) 10.000,-Kč. Avšak celý luxusní pobyt na 4 noci včetně plné penze s nápoji vyjde v červnu a září jen na 7.780,-KčKč! To je skutečně cena jen za ubytování v alpském*** wellness hotelu, hotelové bazény a sauny plus stravování a nápoje all inclusive light. Vše ostatní zdarma: unlimited golf, lanovky atd. - prostě dar z nebes (v Alpách jsou nebesa blíže).

Asi to zní neuvěřitelně, ale "zatím" je to tak. Všechny podrobnosti najdete zde: lux hotel Sonnenalpe**** s all inklusive light.Jen se přihlásit (a doufat, že ještě bude volno). Pokud postačí krásný wellness hotel "jen" se snídaní, pak můžete vyrazit do hotelu Nassfeld****.

Není to však jen v Rakousku. Také "Bavoři" nabízí svůj golf skutečně zdarma. Například v golf hotelu Johanneshof**** pod Allgauskými Alpami.

V hledání golfu gratis pokračujeme (několik tipů na další sezóny máme). Jak dlouho tyto poněkud neskutečné nabídky "vydrží", nevíme. Raději je vyzkoušet co nejdříve.

Samozřejmě máme také další velmi výhodné pobyty s golfem. Hra sice již není gratis, ale je mnohem levnější než běžná lyžovačka v Dolomitech (nebo ve Špindlu). Například na "asi" nejkrásnějším hřišti ve Slovinsku, hotel Šport**** s termálním bazénem, nebo oblíbený hotel Huttersberg*** v severních Alpách, případně si lze luxusně, ale také výhodně užívat golf, wellness i all inclusive ve wellness hotelu Golf**** ve Folgarii.

ZA SNĚHEM A SLUNCEM

Datum odjezdu

AIG ackcr