Dovolená Golf Rakousko Windischgarsten

Windischgarsten

GOLF  - WINDISCHGARSTEN
Centrum lyžování a nyní také golfu v severních Alpách ( Rakousko, masiv Totes Grebirge). V roce 2004 zde otevřeli 18 jamkové mistrovské golfové hřiště Golf Clubu Windischgarsten. Windischgarsten leží pod čarokrásnými štíty severních vápencových Alp Großer Priel 2515 m a velkolepým štítem Warscheneck 2388 m. Poloha střediska přímo vybízí ke kombinaci golfové dovolené s turistikou. Tyto kouzelné alpské scenérie leží jen 130 km od Šumavy.
Nyní zde nová hornorakouská golfová karta platná na dalších cca 20 golfových hřišť. Za prvým kopcem leží například krásné hřiště Golf Clubu Ennstal (za kopcem) a daleko není také romantické hřiště GC Traunsee.

HORNORAKOUSKÁ GOLFOVÁ KARTA
Novinka, která podstatně vylepšuje zdejší pobyty pro golfisty. Karta dle typu umožňuje 3, nebo 5 her (Green Fee) na mnoha golfových hřištích v Horním Rakousku a okolí. Může být využita také o víkendech, kdy je Fee pro „obyčejné“ golfisty bez karty podstatně dražší.

č. 3691

Golf v Alpách - hotel Huttersberg *** - Windischgarsten, turistická karta v ceně

Golf v Alpách - hotel Huttersberg *** - Windischgarsten, turistická karta v ceně /č.3691
4,5,6,8-denní zájezd
země: Rakousko
doprava: bez dopravy
strava: polopenze
od: 21.07.2018
od: 4 180
Skvělá, oblíbená a cenově přijatelná golfová dovolená v Alpách s ubytováním oblíbeném hotelu*** Huttersberg ležícím ve vzdálenosti pětiparu od 18 jamkového mistrovského golfového hřiště Golf Club Windischgarsten (Pyhrn-Priel). Windischgarsten leží pod čarokrásnými štíty severních…

Datum odjezdu

AIG ackcr