Dovolená Golf Slovinsko Bled Zájezd č. 3233
č. 3233

Golf a wellness Bled - lux hotel Golf ****, wellness v ceně

Golf a wellness Bled - lux hotel Golf ****, wellness v ceně / č.3233
4-denní zájezd
doprava: bez dopravy
strava: polopenze
od: 23.09.2017
od: 5 880
Skvělé golfové hřiště , kouzelné Julské Alpy , čarokrásné jezero Bled a skvělý golf s wellness . Výborné 3 a 4 hvězdičkové hotely (Savica, Park, Golf) s bazény a wellness , vynikající stravování. To nejlepší prostředí pro golfisty, turisty i rekreanty. Úžasná golfová dovolená za zajímavou…
Skvělé golfové hřiště, kouzelné Julské Alpy, čarokrásné jezero Bled a skvělý golf s wellness. Výborné 3 a 4 hvězdičkové hotely (Savica, Park, Golf) s bazény a wellness, vynikající stravování. To nejlepší prostředí pro golfisty, turisty i rekreanty. Úžasná golfová dovolená za zajímavou cenu. Najdete zde nejen golf v Alpách, ale také golf a termály.

Samotné letovisko Bled a okolní hotely s termálními centry přitahují přes rok golfisty, turisty, cykloturisty i lyžaře. Je obklopeno nádhernými štíty Alp. Zároveň jezero leží v poměrně malé nadmořské výšce v nejjižnější části Alp (z okolních štítu již zahlédnete Jadran), což prodlužuje golfovou sezónu na období od dubna do října. Bled je také lázeňským centrem. Léčivé vlastnosti termální vody z Bledu jsou známy od roku 1818. Příznivě působí na pohybové ústrojí, pomáhají od bolesti kloubů (golfisté využívající neomezeného golfu toto jistě náležitě ocení) a navíc mají léčivé účinky na pokožku. Pokud se toto výborné ubytování s možností lázeňské relaxace spojíte s golfem na obou místních hřištích (případně dalších okolních), užijete si svou dovolenou dvojnásobně.

Golfisté zde najdou kouzelné mistrovské „královské“ golfové hřiště založené na podnět jugoslávského krále roku 1937. Již tehdy (dnes opět) bylo hodnoceno jako jedno z nejkrásnějších v Evropě. Po válce zpustlo, plně obnoveno bylo roku 1972 pod vedením golfového architekta Donalda Harradina. V roce 1992 přibylo 9 jamkové hřiště zvané Jezerní. Dnes je možno díky adriatické golfové kartě kombinovat hru na mnoha hřištích v okolí. V okruhu cca 50 km najdete dalších 6 dobře dostupných golfových hřišť v Rakousku, Itálii a Slovinsku.

NOVÁ ADRIATICKÁ KORUTANSKÁ GOLFOVÁ KARTA

Nová, vylepšená golfová karta podstatně zvýhodňuje zájezdy pro golfisty. Alpe–Adria-Golf Card dle typu umožňuje 3, 4, nebo 5 her (Greenfee) na korutansko-adriatických hřištích. V minulosti platila jen v Korutanech, nyní nově také v Itálii a Slovinsku. Může být využita také o víkendech, kdy je Fee pro „obyčejné“ golfisty bez karty podstatně dražší. Další výhodou je platnost (možnost využití Fee) karty až do podzimu následujícího roku. Pokud by Vás tedy ve slunných Korutanech náhodou zastihlo „negolfové“ počasí, případně zdravotní indispozice, o Green Fee nepřijdete. Můžete se s nevyčerpanou golfovou kartou do Korutan a okolí (s CK TURISTA, nebo individuálně) vrátit později. Karta je elektronická, platí se za ní vratná kauce (kauci Vám vrátí na hřišti po poslední hře). Hřiště na Bledu jsou proslulé a tudíž patřičně drahé. Standardní Fee stojí cca 2200 Kč (80€ - i více). S golfovou kartou rozhodně ušetříte.

SEZNAM GOLFOVÝCH HŘIŠŤ, NA KTERÝCH PLATÍ ADRIATICKÁ GOLFOVÁ KARTA

Červeně jsou označena hřiště ve vzdálenosti do cca 50 minut jízdy:

Korutany

1. Kärnten Golf Club Dellech                          

2. Golfclub Nassfeld Golf

3. Golfanlage Millstätter See

4. Golfanlage Kaiserburg Bad Kleinkirchheim

5. Alpe-Adria Golf Schloss Finkenstein

6. Leading Golf Course Velden Köstenberg

7. Golfanlage Moosburg Pörtschach

8. Leading Golf Course Klagenfurt Seltenheim

9. Jacques Lemans Golfclub St. Veit Längsee

10. Golfclub Klopeinersee/Südkärnten

Itálie

11. Golf Club Tarvisio

12. Golf Club Grado (vedle jadranské pláže, krásný den s golfem u moře)

13. Golf Club Lignano (u moře)

Slovinsko

14. Golf Ptuj

15. Golf Bled (pohádkové hřiště v Julských Alpách)

16. Golf Ljubljana Arboretum

17. Golf Livada – Terme 3000

18. Golf Otočec

19. Golf Bovec

20. Golf Lipica 18 jamkové hřiště King´s Golf Course

Délka:

Muži

Bílá

6.256

Žlutá

5.856

Ženy

Černá

5.636

červená

5.332


Fantastické mistrovké 18 jamkové golfové hřiště (par 73) zasazené mezi alpské štíty a jezero Bled. Najdete zde části s parkovou úpravou, jsou zde také ferveje obklopené lesy. Nabízí veškeré potřebné zázemí (driving range, putting, chipping). Zvýhodněné ceny Fee pro děti a studenty (cca 35€).

9-jamkové hřiště Lake Golf Course

Délka:

Muži

Bílá

6.094

Žlutá

5.650

Ženy

Černá

5.304

červená

5.044


Nádherné, v roce 1992 založené 9 jamkové hřiště (par 72) se třemi vodními překážkami a 17 bankry. Leží vedle „královské“ osmnáctky. Připravuje se rozšíření na 18 jamek.

18 jamkové hřiště, zámecké golfové hřiště Alpe-Adria Golf Schloss Finkenstein (mapa, info a foto hřiště zde)
Krásné golfové hřiště (par 72) nedaleko kouzelného jezera Faaker See, s fantastickými výhledy na rozeklané štíty Karavanek a impozantní Mittagskogel. Větší část se rozkládá na loukách v okolí zámku, poslední jamky jsou “lesní“ výzvou. Je zde veškeré potřebné zázemí (driving range, putting, chipping).

Ubytování

 • POLOHA: luxusní wellness hotel**** Golf kategorie superior byl celkově zrekonstruován. Leží cca 3 km od golfového hřiště, nedaleko kouzelného jezera Bled v krásném parku s výhledy na jezero, ostrov (nejčastěji fotografovaný ostrov v celém Slovinsku), hrad a Julské Alpy. Poskytuje veškerý komfort.
 • VYBAVENÍ: najdete zde 3 restaurace (Golf, Ziva, Veranda), halu, recepci a aperitiv bar. Vedle hotelu se nachází tenisové kurty (za poplatek). Nové wellness centrum Ziva (bazénový a rekreační komplex, voda 30° C) s termálními bazény, krytým bazénem, celoročním venkovním bazénem, tobogánem, dětským bazénem, vířivkami pro hosty hotelu zdarma. Je zde také krásné saunové centrum (vstup pro hotelové hosty se slevou).
 • POKOJE:
  >> dvoulůžkové pokoje s výhledem do parku s možností jedné přistýlky: sprcha a WC, kabelová TV, připojení na internet, tresor, minibar, balkón.
  >> komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje s výhledem na jezero s možností jedné přistýlky: koupelna s vanou, WC, kabelová TV, připojení na internet, tresor, minibar, balkón
  >> Luxusní suity s výhledem na jezero: nadstandardně vybavené větší pokoje s možností až dvou přistýlek: dvě částečně oddělené místnosti, klimatizace, koupelna s vanou, WC, kabelová TV, připojení na internet, tresor, minibar, balkón
 • Stravování

  Polopenze:
 • snídaně formou bohatého bufetu (kout zdravé výživy)
 • večeře formou bufetu s velkým výběrem (salátový bufet, zákusky aj.)
 • Doprava

  Bez dopravy. Vzdálenost cca:
 • z Brna 410 km
 • z Prahy 600 km
 • V CENĚ

  • Ubytování s polopenzí (délka dle výběru)
  • Wellness centrum Ziva
  • Pojištění CK proti úpadku
  • DPH

  CENA NEZAHRNUJE

  • Lázeňská taxa 1,27 €/osoba/den (dítě do 16 let 0,64€/den), registrační poplatek 1€/os. (splatné na místě)
  • Komplexní cestovní pojištění vč. pojištění storna (nepovinný příplatek) - viz. nabídka CK

  PŘÍPLATKY

  • Golfová karta Alpe-Aria-Golf Card /5Fee (příplatek: 7400 Kč)
  • Golfová karta Alpe-Aria-Golf Card /4Fee (příplatek: 6200 Kč)
  • Golfová karta Alpe-Aria-Golf Card /3Fee (příplatek: 4800 Kč)
  • Kauce na golfovou kartu (po odevzdání na hřišti bude vráceno 5 €) (příplatek: 140 Kč)
  • 1-lůžkový pokoj/noc (příplatek: 900 Kč)

  SLEVY

  • Dítě do 5 let v 2-L pokoji na přistýlce (3./se 2 dospělými) = zdarma
  • Dítě do 11 let v 2-L pokoji na přistýlce (3.,/se 2 dospělými) = sleva 50%
  • Osoba od 12 v 2-L pokoji let na přistýlce (3.) = sleva 20%
  • Dítě do 11 let v 2-L pokoji s 1 dospělým = sleva 30%
  • Sleva "stálý zákazník" (viz. podmínky CK)
  termín možno přizpůsobit

  VYSVĚTLIVKY

  • D/Park: Osoba v 2-lůžkovém pokoji s výhledem na PARK (v některých možnost 1 přistýlky)/os.
  • D/Jezero: Osoba v 2-lůžkovém pokoji s výhledem na JEZERO (v některých možnost 1 přistýlky)/os.
  • Su/Jezero: Osoba v Suitě s výhledem na JEZERO (v některých možnost 1-2 přistýlky)/os.

  Další fotografie

  Golf hotel**** - Bled 02 Golf hotel**** - Bled 04 Golf hotel**** - Bled 05 Golf hotel**** - Bled 06 Golf hotel**** - Bled 07 Golf hotel**** - Bled 08 Golf hotel**** - Bled 09 Golf hotel**** - Bled 10 Golf hotel**** - Bled 11 Golf hotel**** - Bled 12 Wellness centrum Živa 03 Wellness centrum Živa 05 Wellness centrum Živa 06 Wellness centrum Živa 10 Wellness centrum Živa 11 Wellness centrum Živa 12 Wellness centrum Živa 13 Wellness centrum Živa 14

  Turistické informace


  Datum odjezdu

  AIG ackcr