Kontakty - CK Turista

Kontakty

CK TURISTA s.r.o.
U Soudu 6199/21
708 00 Ostrava – Poruba
Jsme cestovní kancelář již od roku 1994


Základní informace o nás
Cestovní kancelář CK TURISTA již 27 let nabízí turistické a lyžařské zájezdy do Alp. Od roku 2007 připravuje také golfové zájezdy a wellness pobyty. Výhodná dovolená v Alpách, zaměřená především na lyžování, turistiku, golf a wellness je naší prioritou. Můžete s námi vyjet do osvědčených destinací jako je Rakousko, Itálie, Slovinsko, Německo a další. Připravujeme nejen týdenní zájezdy, ale také zkrácené - víkendové pobyty často spojené s relaxací a wellness. V naší nabídce najdete jak autobusové zájezdy, tak pobyty s vlastní dopravou.
Úspěšně pokračujeme v činnosti i po sezóně 2020 a těšíme i na Vás jako naše zákazníky
.

Telefon: 724 772 080
pracovní dny: 9.00-12.30, 13.30-18.00

Emai: ckturista@ckturista.cz
Web: www.ckturista.cz
Internetový prodej: www.ckturista.cz


Rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy, přání a připomínky
V pracovní dny nás můžete kontaktovat na výše uvedeném telefonním čísle. Omlouváme se, pokud se nemůžete dovolat. Telefonní linka může být obsazená nebo momentálně jednáme s jinými klienty a ne vždy proto můžeme všechny telefonáty ihned vyřídit. Můžete nám nechat telefonní kontakt odesláním online formuláře ve spodní části této stránky a dostanete se tak do pořadí, my Vám zavoláme zpět. Nebo můžete odeslat dotaz přes poradce s výběrem. Budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat také pomocí e-mailů, na které se snažíme odpovídat co možná nejrychleji.

Osvědčená nabídka
Naše nabídky vždy pečlivě přezkoumáváme a jen zlomek z nabídek, které zvažujeme, se nakonec objeví na našem webu. Nabídku dovolených vybíráme vždy tak, aby odpovídala poměru: cena = výkon. Nejen námi sledované reference, ale také vaše hodnocení, nám pomůže při rozhodování o námi nabízených zájezdech, jejich vylepšení apod. Hodně nabízených kapacit jsme navštívili osobně.

ckturista@ckturista.cz upřesňující informace o zájezdech
janikova@ckturista.cz vyřizování rezervací, přihlášek, plateb a faktur

IČO: 26787016
DIČ: CZ26787016

Cestovní kancelář CK TURISTA s.r.o. je pojištěna dle zákona č. 159/1999 Sb. u UNIQA pojišťovny, a.s.
Zápis v OR: Krajský soud v Ostravě, oddíl C, vložka 26262
Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)

Chcete-li nám zaslat zprávu, můžete také vyplnit následující formulář. Budeme se snažit Vám odpovědět v nejbližší možné době.

DÉLKA
1a více dní
CENA
0a více Kč