Jak vybírat a objednávat dovolenou - CK Turista

Jak vybírat a objednávat dovolenou

Díky jednoduchosti a rychlosti je internetový prodej našich zájezdů stále oblíbenější.

Důležité upozornění:
Doporučujeme zasílat rezervaci v dostatečném předstihu (až několik měsíců předem). Necháváte-li přesto výběr na poslední chvíli, je třeba počíta s tím, že mnoho autobusových zájezdů již může být vyprodáno, případně již nebude k dispozici Vámi požadovaný typ pokoje, nebo již může dojít ke zrušení z důvodu nízké obsazenosti.
U některých zájezdů aktuálně informujeme, do kdy nejpozději je možno se přihlásit.

I.1. Kompletní nabídku autobusových zájezdů najdete v přehledné kalendářové tabulce, která zobrazuje seznam autobusových zájezdů seřazený dle data odjezdů. Po odkliknutí určitého zájezdu se zobrazí jeho podrobnosti. Začátkem každé sezóny jsou zájezdy postupně doplňovány.

I.2. V případě zájmu o konkrétní autobusový zájezd vyplňte a zašlete jeho nezávaznou rezervaci.

I.3. Po obdržení rezervace vám zašleme e-mailem její potvrzení s podklady k přihlášení do určitého termínu (1-3 dny) s podrobnými pokyny.
V případě, že od nás do 3 pracovních dnů neobdržíte podklady k přihlášení, doporučujeme kontaktovat nás na telefonním čísle 724 77 20 80, nebo na e-mail: janikova@ckturista.cz.

I.4. Nevíte si rady?

  • Klikněte na poradce s výběrem. Náš pracovník Vás bude kontaktovat co nejdříve nebo v době, kterou uvedete.
  • Konkrétní dotaz zašlete na e-mail ckturistavckturista.cz
  • Volejte přímo do CK (pracovní dny 9.-12.30 / 13.30-18.00): tel. 00420 724 772 080 .

Důležitá upozornění:
  • Vypsané termíny vyjadřují nabídku, nikoli aktuálně volnou kapacitu. Nejedná se tedy o nabídku on-line. V případě zájmu doporučujeme objednávat včas, zasílat rezervaci v dostatečném předstihu, a to i několik měsíců předem. Necháváte-li přesto výběr na poslední chvíli, je třeba počítat s tím, že mnoho hotelů již může být vyprodáno, případně již nebude k dispozici Vámi požadovaný typ pokoje.
  • Z administrativních důvodů můžeme pobyty vyřizovat při obdržení závazné objednávky nejpozději 5 pracovních dnů před požadovaným termínem odjezdu.

II.1. Nabídku pobytů s vlastní dopravou najdete:

  • v levé liště webu zadejte parametry výběru. Zobrazí se pobyty se základními informacemi dle vašeho výběru. Po odkliknutí určitého pobytu se zobrazí jeho podrobnosti. Pokud se nezobrazí žádný pobyt, vašemu výběru neodpovídá žádná z našich nabídek, parametry výběru je třeba změnit.
  • nebo v horní liště vyberte typ dovolené „lyžování“ / „turistika a wellness“ / „golfové zájezdy“. Zobrazí se všechny pobyty v dané kategorii se základními informacemi. Po odkliknutí určitého zájezdu se zobrazí jeho podrobnosti.
Začátkem sezóny je nabídka postupně doplňována.

II.2. V případě zájmu o konkrétní pobyt vyplňte a zašlete jeho nezávaznou rezervaci.

II.3. CK TURISTA vám zašle e-mailem upřesňující informace o pobyty dle vámi zadaných údajů v rezervačním formuláři a pokyny k dalšímu postupu.
V případě, že od nás do 3 pracovních dnů neobdržíte podklady žádnou upřesňující informaci, doporučujeme kontaktovat nás na telefonním čísle 724 77 20 80, nebo na e-mail: janikova@ckturista.cz.

II.4. Pokud od vás následně obdržíme „závaznou objednávku“, pobyt bude pro vás závazně vyřizovat. Následně Vám zašleme podklady k přihlášení s rezervací do určitého termínu (2 hodiny až 2 dny v závislosti na podmínkách daného hotelu).

II.5. Nevíte si rady?

  • Klikněte na poradce s výběrem. Náš pracovník Vás bude kontaktovat co nejdříve nebo v době, kterou uvedete.
  • Konkrétní dotaz zašlete na e-mail ckturistavckturista.cz
  • Volejte přímo do CK (pracovní dny 9.-12.30 / 13.30-18.00): tel. 00420 724 772 080 .

III. Odpovědi na často kladené dotazy

TOPlist