Jak vybírat a objednávat dovolenou - CK Turista

Jak vybírat a objednávat dovolenou

Díky jednoduchosti a rychlosti je internetový prodej našich zájezdů stále oblíbenější.

Důležité upozornění:
 • Doporučujeme zasílat rezervaci v dostatečném předstihu (až několik měsíců předem).
 • Necháváte-li přesto výběr na poslední chvíli, je třeba počítat s tím, že mnoho autobusových zájezdů již může být vyprodáno, případně nebude k dispozici Vámi požadovaný typ pokoje, nebo může dojít ke zrušení z důvodu nízké obsazenosti.
 • Z organizačních důvodů není mnohdy možné přihlásit se v posledních dnech před odjezdem, přestože jsou zájezdy na webu uveřejněny z důvodu informovanosti až do doby jejich odjezdu.
 • U některých zájezdů aktuálně informujeme, do kdy nejpozději je možno se přihlásit.

I.1. Kompletní nabídku autobusových zájezdů najdete v přehledné kalendářové tabulce, která zobrazuje seznam autobusových zájezdů seřazený dle data odjezdů. Po odkliknutí určitého zájezdu se zobrazí jeho podrobnosti. Začátkem každé sezóny jsou zájezdy postupně doplňovány.

I.2. V případě zájmu o konkrétní autobusový zájezd vyplňte a zašlete jeho nezávaznou rezervaci.

I.3. Po obdržení rezervace vám zašleme e-mailem její potvrzení s podklady k přihlášení do určitého termínu (1-3 dny) s podrobnými pokyny.
V případě, že od nás do 3 pracovních dnů neobdržíte podklady k přihlášení, doporučujeme kontaktovat nás na telefonním čísle 724 77 20 80, nebo na e-mail: janikova@ckturista.cz.

I.4. Nevíte si rady?

 • Klikněte na poradce s výběrem. Náš pracovník Vás bude kontaktovat co nejdříve nebo v době, kterou uvedete.
 • Konkrétní dotaz zašlete na e-mail ckturistavckturista.cz
 • Volejte přímo do CK (pracovní dny 9.-12.30 / 13.30-18.00): tel. 00420 724 772 080 .

Důležitá upozornění:
 • Vypsané termíny vyjadřují nabídku CK, nikoli aktuálně volnou kapacitu (nejedná se o on-line prodejní systém). V případě zájmu doporučujeme objednávat včas, zasílat rezervaci v dostatečném předstihu, a to i několik měsíců předem. Necháváte-li přesto výběr na poslední chvíli, je třeba počítat s tím, že mnoho hotelů již může být na zvolený termín vyprodáno, případně již nebude k dispozici Vámi požadovaný typ pokoje.
 • Z administrativních důvodů můžeme pobyty vyřizovat při obdržení závazné objednávky nejpozději 5 pracovních dnů před požadovaným termínem odjezdu.

II.1. Nabídku pobytů s vlastní dopravou najdete:

 • v levé liště webu zadejte parametry výběru. Zobrazí se pobyty se základními informacemi dle vašeho výběru. Po odkliknutí určitého pobytu se zobrazí jeho podrobnosti. Pokud se nezobrazí žádný pobyt, vašemu výběru neodpovídá žádná z našich nabídek, parametry výběru je třeba změnit.
 • nebo v horní liště vyberte typ dovolené „lyžování“ / „turistika a wellness“ / „golfové zájezdy“. Zobrazí se všechny pobyty v dané kategorii se základními informacemi. Po odkliknutí určitého zájezdu se zobrazí jeho podrobnosti.
 • Začátkem sezóny je nabídka postupně doplňována.

II.2. V případě zájmu o konkrétní pobyt vyplňte a zašlete jeho nezávaznou rezervaci.

II.3. CK TURISTA vám zašle e-mailem upřesňující informace a pokyny k dalšímu postupu.
V případě, že od nás do 3 pracovních dnů neobdržíte žádnou informaci, doporučujeme kontaktovat nás na telefonním čísle 724 77 20 80, nebo na e-mail: janikova@ckturista.cz.

II.4. Po obdržení „závazné objednávky na pobyt“, jej CK pro vás závazně vyřizuje a zašle Vám podklady k přihlášení s rezervací do určitého termínu (2 hodiny až 2 dny).

II.5. Nevíte si rady?

 • Klikněte na poradce s výběrem. Náš pracovník Vás bude kontaktovat co nejdříve nebo v době, kterou uvedete.
 • Konkrétní dotaz zašlete na e-mail ckturistavckturista.cz
 • Volejte přímo do CK (pracovní dny 9.-12.30 / 13.30-18.00): tel. 00420 724 772 080 .

III. Odpovědi na často kladené dotazy